Naszym celem jest dostarczanie Państwu najszerszej
w Polsce oferty części i akcesorii tuningowych
po konkurencyjnych cenach!

 

     AutoElegance działa na polskim i europejskim rynku motoryzacyjnym od 2000 roku. W naszej ofercie mamy dla Państwa trudno dostępne produkty, rzadko spotykane u konkurencji. Mimo tego, oferowany przez nas asortyment jest starannie dobierany, tak, by dostarczać Państwu tylko produkty najwyższej jakości, zarówno wykonania jak i materiałów użytych do ich produkcji.

     Znajdziesz w naszej ofercie także części mechaniczne i elementy zawieszeń – drążki stabilizacyjne, układy wydechowe, filtry,  przewody zapłonowe, świece, materiały eksploatacyjne tj. oleje, płyny hamulcowe, lampy, halogeny oraz zderzaki, spoilery tuningowe. W naszym asortymencie znajduje się także szeroka oferta felg, opon.

     Jesteśmy ukierunkowani na tuning, zarówno mechaniczny, tak by Państwa samochody posiadały wiekszą, niż seryjnie moc; oraz liczne elementy tuningu stylistycznego.

     W naszej firmie masz także możliwość zamawiania produktów, które nie znajdują się w ofercie. Aby zapewnić najwyższą jakość obsługi odpowiadamy na Państwa pytania w możliwie najkrótszym czasie.

     Stawiamy na Twoje zadowolenie. Prosimy o przesyłanie wszelkich spostrzeżeń i uwag dotyczących zarówno sklepu jak i oferowanych przez nas produktów i usług. Dzięki temu będziemy mogli podnosić standardy obsługi, a także oferować produkty po jeszcze lepszych cenach!
 

Serdecznie zapraszamy klientów indywidualnych
i firmy do współpracy.